Szybkie zamówienie
Zamów z komentarzami
Kwota:
0
0g

kasa

proszę podać kilka szczegółów

Dostawa 7 zł

7

Dostawa gratis

Zamów więcej na 69 zł i zdobądź więcej prezentów!

Maksymalny czas dostawy
do 59 min.
Dane kontaktowe

w zamówenju 0 darmowego sosu - zamówić dodatkowy sos sojowy? 2 zł na szt.

Czas dostawy
Czas dostawy
Dostawa i opłaty
Dostawa

Szczegóły dotyczące kwoty zamówienia i teren dostawy

Adres dostawy
Więcej
Nie możesz dostać mniej niż 150 punktów za darmo*
*więcej informacji o bonusach można znaleźć w sekcji bonusy
ZBIERAJ SUSHI ZA DARMO UŻYWAJ BONUSÓW
BONUSY NA KONTO
*i ogólnie jesteś „ognistym”)
0 0.0
Warszawa
Call Back
728 772 772
kliknij
aby anulować
Call Back
Twoje miasto - Warszawa?
Warszawa

O nas

Usługa dostawy sushi oraz pizzy "Rock and Roll"  - rnr.waw.pl.


To nie jest tylko „dostawa sushi”, a nie „restauracja dostarczająca pizzę” - to cała filozofia oparta na trzech podstawowych zasadach, które zostały ustanowione w 2015 roku. 

W momencie uruchomienia naszej strony „Rock Rock” na Ukrainie - rnr.com.ua Strona nie była wiarygodna, regularnie robiły się błędy przy zamawianiu, przepisy na sushi i pizze były pisane bez uwzględnienia wielu momentów produkcji, dzięki czemu nasza dostawa czasami stawała się bardzo długa. Na przykład wyraźnie wiedzieliśmy, jak używać ryżu lub ryby, aby przygotować pyszne sushi. Ale fakt, że nawet jeśli najsmaczniejsza rolka została dostarczona w „niewłaściwym opakowaniu”, to utraci niektóre właściwości i nie będzie taka smaczna, wcześniej nie mógliśmy sobie nawet wyobrazić.

Nie mogliśmy odpowiedzieć na pytanie - „Jak utrzymać pizzę w cieple, od piekarnika do waszego stołu?”

Czy to prawda, jak dostarczać pyszne gorące pizze na stół?

Worki do pizzy termicznej nie są wystarczające, szybko je nosić - dobrze, z wyjątkiem do 5 minut.
W ramach usługi dostawy sushi i pizzy „Rock and Roll” wykonaliśmy całą gamę środków. Wiemy nawet, jaki format pergaminu i jaki rodzaj kartonu powinien być dla każdej potrawy naszej restauracji.

A nawet dzisiaj, po kilku latach rozwoju, codziennie ulepszamy nasze przepisy, technologie gotowania i metody dostarczania sushi i pizzy do domu.

Mówiąc o zespole Rock and Roll, każdy pracownik, który zaczynał z nami, jest profesjonalistą . Wiele z nich nadal jest w naszym zespole. Niektórzy opuścili nas i otworzyli swój biznes, ale pod auspicjami „RockNoll”, wielu naszych pracowników otworzyli „coś podobnego”. I jesteśmy z tego szczerze zadowoleni. Cieszymy się, ponieważ oni również odnieśli sukces w swoich przedsięwzięciach. A nasza firma rosła z roku na rok i stała się lepsza.

Obecnie Rock'n'Roll to ponad 200 osób pracujących na jednakowych zasadach. Z jednym wspólnym celem - dostarczenie sushi i pizzy 
niedrogie i szybkie dla Ciebie, a same dania tak smaczne, że za każdym razem, gdy skończysz jeść ostatni kawałek pizzy, żałujesz tylko, że zamówiłeś tylko jedną pizzę.

Dostawa sushi i pizzy Rock n Roll w Warszawie jest otwarta od 23.03.2019, ale każdego dnia rośnie liczba naszych klientów.

Jesteśmy wdzięczni każdemu z nich za zaufanie, którego nie zawiedziemy w 100%.

Z miłością, twój Rock and Roll.